سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز
سنگ چینی الیگودرز
سنگ چینی الیگودرز

مشخصات ظاهری و موقعیت معدن

سنگ چینی الیگودرز دارای زمینه رنگی سفید به همراه خطوط و شال های آبی نفتی و سیاه می باشد. با توجه به نقوش روی این سنگ سورت بندی سنگ چینی الیگودرز بسیار متنوع می باشد. سنگ چینی الیگودرز دارای جذب آب بسیار پایینی بوده و با توجه به تراکم این سنگ ساب پذیری آن بالا می باشد.معدن سنگ چینی الیگودرز در استان لرستان و در نزدیکی شهر الیگودرز واقع شده است.

فضاهای مناسب برای استفاده

سابقه استفاده از سنگ چینی الیگودرز بسیار بالا می باشد به طوریکه در سالهای گذشته از آن به صورت 15 و 20 طولی در نمای ساختمان ها استفاده می شده است. با توجه به مشخصات سنگ چینی الیگودرز و مقاومت بالای آن می توان از این سنگ در کف فضاهای تجاری ،اداری و مشاعات استفاده نمود البته از این سنگ با در نظر گرفتن ملاحظات اجریی می توان در نمای ساختمان نیز استفاده کرد.

 استفاده از سنگ چینی الیگودرز بوش همر شده برای محیط های بیرونی ساختمان بسیار مناسب می باشد. همچنین استفاده از سنگ چینی الیگودرز برای صفحه کابینت و کانتر مناسب می باشد. با توجه به طرح سنگ چینی الیگودرز اخیرا استقبال از اجرای اسلب بوک مچ این سنگ در کف و دیواره های لابی و فضاهای تجاری و اداری و مسکونی بالا رفته است. با توجه به وجود خط و هاله های تقریبا موازی بر روی این سنگ ،اجرای این سنگ در سایزهای مستطیلی جلوه خاصی به محیط می دهد.سنگ چینی الیگودرز در سایزها و ضخامت های مختلف و به صورت سابیده و بوش همر و چرمی فرآوری و ارائه می گردد.

قیمت سنگ چینی الیگودرز

قیمت سنگ چینی الیگودرز با توجه به ضخامت ، سایز و کیفیت فرآوری تغییر می کند. از سنگ های مشابه سنگ چینی الیگودرز می توان سنگ چینی ازنا و سنگ چینی نی ریز را نام برد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و سایزهای موجود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.