سنگ گرانیت مروارید مشهد

مشخصات ظاهری و معرفی معدن

سنگ گرانیت مروارید مشهد دارای زمینه رنگی طوسی به همراه دانه های سیاه می باشد.معدن سنگ گرانیت مروارید مشهد در استان خراسان رضوی و 10 کیلومتری منطقه تپه سلام می باشد. سنگ خام گرانیت مروارید مشهد درقالب سه معدن هاشمی ، ریاحی و خاتم استخراج می گردد. سنگ گرانیت مروارید مشهد نسبت به سایر سنگ های گرانیت قیمت مناسب تری دارد.

فضاهای مناسب برای اجرای سنگ گرانیت مروارید مشهد

در خرید سنگ گرانیت مشهد باید به میزان شکری بودن بافت آن دقت داشت زیرا بعضی از سینه کارهای معادن آن بافت شکری دارند. جذب آب سنگ گرانیت مروارید مشهد نسبتا بالا می باشد و باید در قسمت هایی استفاده شود که در معرض رطوبت نباشند. استفاده از سنگ گرانیت مروارید مشهد در بدنه پارکینگ ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

انواع فرآوری و سایزهای متداول

 سنگ گرانیت مروارید مشهد به صورت سابیده و فلیم شده (آتشی) فرآوری و عرضه می گردد. سنگ گرانیت مروارید مشهد بیشتر در سایزهای 40 در 40 ،40 طولی و ریزه بار و در ضخامت 1.7 سانت تولید می شود البته بسته به سفارش این سنگ تا حداکثر بعد 60 سانت (60*60 و 60طولی ) نیز تولید می گردد. سنگ کیوبیک مروارید مشهد جهت استفاده در سنگفرش پیاده رو ها و همچنین رمپ ها بسیار مناسب می باشد. سنگ کیوب مروارید مشهد معمولا در ابعاد 10 در 10 در10 سانت و 10 در 10 در5 سانت تولید و عرضه می گردد. قیمت سنگ کیوب گرانیت مروارید مشهد به صورت تنی محاسبه می گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و سایزهای موجود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.