سنگ گرانیت مشکی نطنز

مشخصات ظاهری و موقعیت معدن

زمینه رنگی سنگ گرانیت مشکی نطنز، مشکی به همراه خال های طوسی می باشد که کاها بر روی آن هاله های سفید رنگ نیز وجود دارد.معدن سنگ گرانیت مشکی نطنز در استان اصفهان و در اطراف شهر نطنز واقع شده است.

سابقه استفاده از سنگ گرانیت مشکی نطنز

سابقه استفاده از سنگ گرانیت مشکی نطنز نسبتا طولانی بوده و به همین سبب این سنگ شناخته شده می باشد. بر اساس نتایج حاصل از آزمایشات متعدد  و همچنین تجربه طولانی استفاده از این سنگ می توان اذعان داشت که سنگ گرانیت مشکی نطنز جزء مستحکم ترین سنگ های دنیا می باشد. جذب آب سنگ گرانیت مشکی نطنز بسیار پایین بوده و ساب پذیری بالایی دارد.

 انواع فرآوری و فضاهای مناسببرای اجرای آن

سنگ گرانیت مشکی نطنز به صورت سابیده ، بوش همر (سندپلاست) و فلیم شده تولید و عرضه می گردد. به دلیل استحکام بالای سنگ گرانیت مشکی نطنز استفاده از آن در فضاهای خارجی ساختمان و مشاعات و فضاهای پر رفت وآمد و فضاهای تجاری و اداری و فضاهای در معرض شست و شو بسیار مناسب می باشد. سنگ گرانیت مشکی نطنز جهت استفاده در کف آسانسور هایی که کف آن مشکی طراحی شده اند بسیار مناسب می باشد. استفاده از سنگ گرانیت مشکی نطنز برای صفحه کابینت و کانتر تاپ و روشویی بسیار مناسب مب باشد.  سنگ گرانیت مشکی نطنزعموما در سایز های 40 طولی ، 40 در 40 ، 60 طولی ،60در60 ، 80 در 80 و اسلب در ضخامت 2 سانت و 3 سانت تولید می شود. قیمت سنگ گرانیت مشکی نطنز در مقایسه با قیمت سنگ های وارداتی مشابه بسیار مناسب تر می باشد. قیمت سنگ گرانیت مشکی نطنز با توجه به سایز ، ضخامت و سورت بندی آن متفاوت می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و سایزهای موجود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.