سنگ طوسی مجموعه البرز
سنگ طوسی
می 21, 2022
سنگ آندوزیت مجموعه البرز
سنگ آندوزیت
می 26, 2022
سنگ بازالت مجموعه البرز

سنگ البرز معرفی و ارائه بهترین ها برای فضاهای مختلف ساختمان

سنگ بازالت

یکی از فراوان ترین سنگ های آذرین بیرونی می باشد. در واقع سنگ های آذرین بیرونی مانند سنگ گفته شده ریزبلور هستند و کانی های آن به راحتی قابل رویت نیستند و برای دیدن کانی های این نوع سنگ به ابزارهای قوی نیاز می باشد. بعضی از این سنگ ها حالت حفره حفره دارند که علت آن خروج گازهای موجود در گداخت ها هنگام سرد شدن می باشد. معمولا نیمی از حجم اینگونه از این نوع سنگ ها را حفره ها تشکیل می دهند. این سنگ به دلیل رنگ خاص آن مورد توجه خاص طراحان و کارفرمایان قرار گرفته است. از این نوع سنگ بریده شده امروزه در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان به وفور استفاده می گردد. یکی از هزاران مزایای این سنگ، بافت یکنواخت و یکدست آن می باشد. این سنگ در کل سنگ ساب پذیری نیست و معمولا به صورت شیارخورده ، هوند و خام تولید و اجرا می گردد.

از این سنگ در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود. یکی از موارد استفاده از این نوع سنگ در ساختمان سازی بکار بردن لاشه های آن برای دیوارچینی می باشد. یکی دیگر از موارد استفاده این سنگ اجرای آن به صورت سنگفرش محوطه های بیرونی ساختمان در ابعاد و ضخامت های مختلف می باشد.

صنایع سنگ البرز سنگ بازالت را به صورت تایل ،40 طولی ، 40 در 40 و 40 حکمی و ضخامت 2 سانت، جهت ارائه به مشتریان و همکاران محترم تولید مینمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.